Patine.pl

Skarpety, Yanko 8 komentarzy

Split-Toe Derby

Łączenie skóry cholewki na nosku wydaje się dość karkołomnym pomysłem i niewiele manufaktur potrafi zaoferować dobrze prezentujące się buty typu SPLIT TOE. Te marki, które to potrafią zyskują w oczach użytkowników i konkurencji. Ten wyrafinowany akcent sprawia, że obok butów typu Split-Toe nie da się przejść obojętnie. Tym bardziej, że są one cały czas prawdziwą rzadkością na naszych ulicach. Przedstawiamy buty, które wręcz krzyczą: SPÓJRZ NA MNIE !!! 

Derby Split Toe 980Y Testa de Moro / Last 915F

Model dostępny od ręki w skórze TESTA DE MORO. Surowiec niejednolity, piękny, wyzywający, ale i stosunkowo delikatny oraz wymagający. Ten rodzaj skóry rekomendujemy pielęgnować bez użycia silnych cleanerów i agresywnych środków. Skóra, która w pomieszczeniach zamkniętych będzie sprawiała wrażenie zupełnie innej. W naturalnych warunkach oświetleniowych jest zdecydowanie cieplejsza w odbiorze. Nie trzeba dodawać, że towarzystwo skarpet z naszej oferty wyraźnie im służy, prawda?

To kolejny przykład na to, że buty typu DERBY nie muszą być toporne i nie będzie tu nigdy mowy o nudzie. Split-Toe to buty, które mają charakter! Szwy w najbardziej eksponowanym miejscu buta prowokują i kuszą. Krótkie doświadczenie pokazuje, że mają niewiarygodną wręcz zdolność inicjowania rozmów, także ten rodzaj buta będziemy rekomendowali ludziom odważnym, towarzyskim lubiącym nawiązywać kontakty. Lubisz rozmawiać o BUTACH? Załóż Split-Toe i ruszaj w miasto :)

Co prawda, podobne modele na 915-tce w ramach MTO już realizowaliśmy, ale zawsze były to pary z innych skór i bez szwów na noskach. Aż jeden z naszych stałych Klientów zamówił buty, które roboczo funkcjonują pod nazwą „Krzyśki” – serdecznie pozdrawiamy Pana Krzysztofa i dziękujemy za pierwsze fotografie opublikowane powyżej!

 

Derby Split Toe 539Y Marron / Last 960G

Model na szerszym i masywniejszym kopycie 960G dostępny w skórze Boxcalf MARRON. Nie bez powodu to jeden z najpopularniejszych brązów w naszym próbniku. Surowiec, który chętnie współpracuje z kremami i woskami dając szerokie spektrum możliwości. Ustaliliśmy już, że split-toe przyciąga wzrok. Jeżeli dodamy do tego lustro, efekt potrafi być piorunujący! Zwłaszcza na żywo!

 

Split-Toe 980Y Testa de Moro vs Split-Toe 539Y Marron

 

No to które?

 

PATINE.PL

 • Konrad Wyszyński

  Będziecie mieli takie w zamszu, czy zostaje mto?

  • W tym momencie tylko MTO.

  • Konrad Wyszyński

   Jaki jest obecny, szacowany czas oczekiwania na zamówienie?

  • MTO ostatnio to 9-12 tygodni.

 • river

  Nigdy wcześniej te buty nie zwracały mojej uwagi. Nie znajdowałem w nich nic wartego uwagi. Przesunięte miejsce zszycia względem np. tassel loafers (w równej odległości od podeszwy). Do tego rozcięcie na nosku.
  Taki Frankenstein…
  Wszystko jednak do czasu. Wystarczyło tego Frankensteina wykonać na pięknym kopycie, zrobić lusto na zgranym nosku, zaakcentować kolorem skóry i jest PIĘKNOŚĆ.

  Dać artystom coś w ręce to uzyskają taki efekt !
  Brawo !!!

 • Krzyś

  piękne buty :) aż chyba pójdę do szafy ponownie na nie spojrzeć :)

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project