Patine.pl

YANKO ciemne brązy

Marka YANKO oferuje wiele bardzo ciekawych kolorów skór, w tym kilka odcieni brązu. Dzięki temu możesz precyzyjnie dopasować kolor swoich butów mając na uwagę idealną kreację.

Na przedstawionym poniżej zdjęciu prezentują się 3 odcienie brązu YANKO, najczęściej wybierane przez naszych Klientów.

DSC_0066

Patrząc od lewej :

Skóra Boxcalf Niger to ciemny, majestatyczny brąz, który w słabym oświetleniu może przypominać kolor czarny. Buty wykonane z tej skóry w świetle naturalnym już bardzo wyraźnie prezentują swój głęboki, piękny brąz. W galeryjce znajdują się 2 fotografie, na których w celach porównawczych umieściliśmy również czarne Yanko Style 435 ze skóry Boxcalf Negro. Różnica jest wyraźna.

Skóra Cambridge Marron to o ton jaśniejszy odcień brązu wpadający w kolor gorzkiej czekolady 70% cacao ;)

Z kolei skóra Boxcalf Marron zaczyna kojarzyć nam się już z mleczną czekoladą, którą nasze pociechy lubią najbardziej :)

Więcej o skórach przeczytasz we wpisie YANKO kolory skór.
Więcej modeli i kolorów YANKO w sklepie Patine.pl

 • softshell

  Ach te brązy…! WOW taka czekolada, że aż ją zjeść można:) Przepiękne te buty – cała trójka amigos!

  • To fakt. Decyzja nie jest łatwa, ale zazwyczaj trzeba ją podjąć. Niewielu decyduje się na 3 pary od razu :)

  • softshell

   co prawda to prawda – ale z dobrymi butami jest jak z każdym dziełem sztuki – cena ma znaczenie bo to czysta kwintesencja estetyki budząca niesamowite emocje:) Moim faworytem (o ile można mówić tutaj o tym, który model jest lepszy, a który nie) jest model środkowy – nazywa się chyba quater brogue ale ręki sobie uciąć za to nie dam – po prostu poezja!

  • Edward

   Też stawiam na nr2. Jest piękny. Ciemniejszym kremem i pastą sprobowałbym jeszcze potraktować zdobienia. Czuję, że byłyby wtedy jeszcze bardziej niesamowite.

 • Kuba Golak

  Prezentowane buty są absolutnie fantastyczne. W tym momencie jeszcze gromadzę środki na brązowe oxfordy, ale już teraz wiem, iż są one kluczowym elementem męskiej garderoby. Czarne oxfordy są oczywiście w wielu sytuacjach niezastąpione, ale oxfordy czy broguesy w kolorze czekolady wyglądają wspaniale i są w wielu przypadkach bardziej uniwersalne. Podsumowując, gdybym mógł pewnie brałbym wszystkie z zaprezentownych butów, a już na pewno model Yanko Style 657 Cambridge Marron. Inna rzecz to tęgość obuwia. Mam obawy, że G dla wielu osób, w tym dla mnie, może okazać się za wąskie i wtedy chyba nie pozostaje nic innego jak próba ich rozbicia u szewca.

  • G pasuje w jakichś 95% przypadków także nie martwiłbym się na zapas. Chyba, że podbicie faktycznie wysokie, lub szeroka stopa … wtedy można szukać alternatywy w szerokości H, albo jeżeli jest to stosunkowo niewielki dyskomfort wspomóc się zakładem szewskim lub zastosować SAPHIR Shoe Eze:
   http://patine.pl/shoe-eze-saphir-rozciagacz-zmiekczacz-do-skor-butow-50ml.html

  • Kuba Golak

   Najpewniej za mocno uogólniłem. Moja stopa jest ponadstandardowo szeroka przy jednocześnie dość wysokim podbiciu. Pierwsze spotkanie z butami z Hiszpanii skończyło się koniecznością ich znacznego rozbicia i jeszcze do dziś po co najmniej kilkunastu wyjściu w oxfordach mam pewien problem z zejściem się przyszwy. Czy SAPHIR Shoe Eze będzie pomocny także w sytuacji w której buty były już rozciągane u szewca?

  • Ciężko gwarantować, ale myślę, że warto spróbować. Shoe-Eze po zastosowaniu rozluźnia włókna skóry, co czyni ją bardzo elastyczną w miejscu aplikacji. W tym momencie buty należy założyć na stopę i rozchodzić, skóra w miejscach ucisku dopasowuje się do anatomii stopy. Są szewcy, którzy kupowali u nas ten produkt najpierw na próbę, później w hurcie, teraz pytają jak duże beczki można zamawiać ;) Produkt zaskakuje nawet doświadczonych Majstrów. Myślę, że w swojej kategorii nie ma konkurencji. Jeżeli się uda, proszę polecić swojemu Szewcowi :)

  • Kuba Golak

   Spróbuję i zdam relację!

  • I już trzymamy za słowo ;)

  • Kuba Golak

   Jeszcze drobne pytanie o Shoe-Eze – jak wydajny jest rozciągacz o pojemności 50 ml? Chciałbym taką terapię zaaplikować do dwóch par butów i pytanie czy potrzebuję 150 ml, czy 50 ml wystarczy? Swoją drogą, czy jest możliwość łączenia zamówień z patine.pl i multirenowacja.pl :)?

  • 50ml powinno wystarczyć. Zamówienia można łączyć – wystarczy w „uwagach do zamówienia” dodać taką adnotację.

 • Bizancjum

  Każdy facet powinien miec przynajmniej jedną parę takich butów!!!!!!!!!!!!!!

Piszemy o najlepszych markach

Yanko Saphir Saphir Patine Yanko elco germany Hanger Project